Этот веб-сайт использует файлы cookie. Файлы cookie запоминают ваши действия и предпочтения для лучшего онлайн-опыта.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Фамилия
Укажите вашу фамилию
Имя
Укажите ваше имя
Варианты доставки
Населенный пункт
Если это не город, то обязательно указывайте область населенного пункта
Адрес или номер отделения
Телефон
Укажите свой телефон
Оплата
Выберите способ оплаты

Кукла L.O.L. Surprise! серии O.M.G. Fierce - Lady Diva (Леди Дива - 585275)

SKU: 585251
Бренд: LOL Surprise!
Категория: LOL OMG
Серия: Fierce
Оригинальное название: Lady Diva
Дата выпуска: 1 июня 2022 г.
Размер куклы: 29см
Производитель: MGA Entertainment (оригинал)

Ляльки LOL OMG Swag, Neonlicious, Royal Bee і Lady Diva повертаються у 2022 році - цього разу з Нові молдамі і новим одягом. Новинка літа 2022 року у збірці LOL OMG Fierce! Ляльки LOL OMG Fierce за зрістом майже на голову вище звичайних ляльок OMG (29 см). І у них шарнірні ноги (і руки)!

Леді Діва - відрізняється своєю жіночністю від усіх персонажів. На те вона і Діва! Світле довге волосся заплетене в чотири високі хвостика і елегантно завиті на кінцях. По лінії росту волосся намальовані завитки.
У Леді Діви Темна шкіра і макіяж виглядають особливо гарно на її обличчі. Чорні стрілки, рожево-сиренові тіні на століттях, рожева помада, рум'янець на щоках і акуратна родимка під нижньою губою. Одета Леді Діва в короткий чорну спідницю, чорний топ на одне плече і яскраво-розові блискучі ботфорти. На плечі вишукана хутрова накидка рожевого кольору.

Сюрприз: підставка для ляльки; плакати з фотографією ляльки; бездротовий мікрофон, який закріплюється на вусі за допомогою сережок- квіток; одна срібна сережка, яка нагадує змію; рожеве об'ємне коло; стильні прозорі окуляри; пояс з безліччю підвісок-бук; рожевий клач.
    1650
    грн.
    Made on
    Tilda